У Верховній Раді назвали суму можливого штрафу за автомобіль на єврономерах

ЕкономікаАндрій Стець, 18 червня 201813300
Верховна Рада України планує посилити контроль за ввезенням автомобілів на єврономерах

Штраф за порушення терміну перебування автомобіля, ввезеного тимчасово або в режимі транзиту, може досягати 170 тис. грн. Про це написала голова податкового комітету Верховної Ради Ніна Южаніна в статті на «Економічній правді».

Відзначається, що за порушення строків транзиту і тимчасового ввезення автомобіля розміри штрафів будуть залежати від кількості днів перевищення встановлених строків.

Так, за один день прострочення вивезення транзитного авто з порушника буде стягнуто 170 грн, за три дні відстрочки вивезення тимчасово ввозиться машини - 850 грн, за місяць - 170 тис. грн.

Крім того, Южаніна зазначила, що зареєстровані законопроекти про обмеження автомобілів на єврономерах пропонують, що особа, яка ввезла в Україну автомобіль в режимі транзиту або в режимі тимчасового ввезення, не зможе передати його у володіння, користування або розпорядження іншим особам або розкомплектовувати його.

Також буде заборонено використання такої машини у підприємницькій діяльності або для отримання доходу, наприклад, для роботи в таксі. За порушення встановлених правил передбачений штраф у розмірі 34 тис. грн.

Інша особа, яка всупереч встановленим правилам отримає транзитне або тимчасово ввозиться авто у володіння або користування також буде оштрафована.

За словами Южаніної, перша фіксація зазначених порушень працівниками Національної поліції передбачає стягнення з порушника 8,5 тис грн, повторна фіксація - 170 тис. грн, позбавлення права керування на рік і вилучення автомобіля.

За даними Державної фіскальної служби, на кінець січня 2018 на території України в цілому знаходиться майже 425,4 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією. При цьому, з них понад 246,4 тис. автомобілів - незаконно.

Зауважимо, що раніше Южаніна заявляла, що вартість розмитнення авто на єврономерах складе від €1 тис. Пізніше вона зазначила, що законопроект про розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації в Україні вже готовий.

У середині листопада в Кабміні заявили про наміри зобов'язати власників транспортних засобів, що тимчасово ввозяться в країну, ставити їх на облік протягом 10 робочих днів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук