Охоронці Волинської облради оголосили страйк через невиплату зарплат

СуспільствоОксана Руда, 17 лютого 20152240

У вівторок, 17 лютого, охоронці приватної фірми «Ягуар-сервіс», що охороняють приміщення Волинської облради, вийшли на страйк з вимогою виплатити їм зарплати, які, як вони запевняють, не отримували ще з жовтня 2014 року, пише Волинь Post.Як йдеться у повідомленні, охоронці звернулись до голови облради Валентина Вітра з питанням невиплаченої зарплати, на що очільник відповів, що 16 лютого облрада перерахувала управлінню будинком гроші за січень 2015 року, і тому охоронцям нічого не винні.

Заступник директора управління будинком облради Віктор Талашко зазначив, що у невиплаті зарплат охоронцям винне Міністерство фінансів України. Там, мовляв, не погодили зміни до кошторису для апарату обласної адміністрації, щоб передбачити гроші на погашення боргів перед управлінням будинку.

Тому наразі структурні підрозділи ОДА не можуть заплатити за своє перебування у приміщенні, а поки немає бюджету області на 2015 рік, фінансуються лише захищені статті видатків (зарплати охоронцям до «захищених не входять»).

За словами Талашка, поки підрозділи ОДА не заплатять 48 тисяч боргу, повністю виплатити зарплату  охоронцям не зможуть, оскільки в управлінні будинком, мовляв, немає достатньо грошей.

Однак кошти, які 16 лютого перерахувала облрада (близько 3700 гривень) пообіцяли виплатити охоронцям.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук