Washington Post опублікувала статтю із закликом надати Україні військову допомогу

Стаття має назву «Підтримка України сьогодні – це вклад у безпеку завтра»

СвітКатерина Чурилова, 24 жовтня 20179081
Статтю розмістило посольство України у США

У друкованому номері американського видання The Washington Post від 23 жовтня з’явився матеріал, покликаний заохотити надання військово-технічної допомоги для України. Про це повідомляє прес-центр посольства України у США на своїй сторінці у Facebook.

У відомстві розповіли, що розмістили у номері видання матеріал з заголовком «Standing Up With Ukraine Today Will Invest In Security Tomorrow» («Підтримка України сьогодні – це вклад у безпеку завтра»).

У статті йдеться про співпрацю двох країн у секторі безпеки і оборони, досягнення ЗСУ та важливість подальшої американської військово-технічної допомоги для країни в боротьбі з агресією Росії.

У статті вказується, що «Україна готова до наступного кроку», що є важливим сигналом від країни, яка понад три роки тримає опір, захищаючи Євроатлантичний регіон від військ Кремля.

«Крім друкованої версії, тиражем в майже 546 тис. екземплярів, матеріал Посольства було розіслано 775 тис. електронних підписників The Washington Post, серед яких представники Адміністрації США, Конгресу, аналітичних центрів та ЗМІ», – зазначили у посольстві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук