У Яворові засудили учасника АТО

У Яворові засудили учасника АТО
Фото умовне

У Яворові засудили військовослужбовця, який, повернувшись із зони бойових дій, самовільно залишив військову частину на 6 місяців та поїхав додому, щоб відпочити та підлікуватися.

Як зазначено у вироку Яворівського районного суду Львівської області, військовослужбовець перебував у зоні конфлікту з червня минулого року.

Після повернення, у жовтні, він без дозволу командира покинув територію військової частини та поїхав додому, де проводив час на власний розсуд. Приблизно через шість місяців, у квітні 2015 року, військовослужбовець добровільно з’явився у військову прокуратуру Львівського гарнізону та повідомив про скоєне ним кримінальне правопорушення, після чого повернувся до військової частини.

Уже на судовому засіданні він повністю визнав свою вину та пояснив, що після повернення із зони АТО він за станом здоров’я потребував відпочинку, тому і відлучився з території військової частини.

Обираючи покарання, суд врахував обставини, які пом’якшують вину чоловіка та призначив два роки позбавлення волі, одразу замінивши його менш суворим – умовним терміном на 1 рік.

Військовослужбовець залишився на службі. Його зобов’язали не покидати територію військової частини без дозволу командира. Крім того, він буде контролювати поведінку засудженого.

Додамо, що випадки судових процесів над військовослужбовцями, які повернулися із зони проведення АТО, на Львівщині не є поодинокими. Так, Яворівський суд 10 квітня засудив 5 чоловіків, які самовільно залишили військову частину після повернення із зони бойових дій.

Усіх звинувачують у порушенні ст.407 КК України (самовільне залишення військової частини або місця служби). Переважно чоловіки отримують від 850 грн штрафу або ж умовні терміни від 1 до 2 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук