У ЄС заявили, що не коментували прийняті Верховною Радою «безвізові закони»

СуспільствоЮлія Поліковська, 23 листопада 20159160
У ЄС заявили, що не коментували прийняті Верховною Радою «безвізові закони»
Голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський

В Європейському Союзі не коментували нещодавно прийнятий Верховною Радою «безвізовий пакет» законів, оскільки їх оцінка ще не завершена. Про це заявив голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський.

«У зв’язку із ухваленням Верховною Радою низки законів, що стосуються реалізації Плану дій з візової лібералізації, я хочу підкреслити: ані Представництво ЄС, ані будь-яка інша інституція Євросоюзу не надавали коментар з приводу змісту цього пакету – вони не робили це ані публічно, ані за допомогою будь-якого іншого формату. Євросоюз зможе висловити свою позицію з цього питання лише після завершення своєї власної ретельної оцінки, що наразі проводиться», – зазначив він на сторінці представництва ЄС у Facebook.

Раніше 23 листопада спікер Верховної Ради Володимир Гройсман заявив, що Європейська комісія не озвучувала зауважень щодо прийнятого парламентом  України безвізового пакету законопроектів, необхідного для спрощення візового режиму з ЄС.

Нагадаємо, 10 листопада депутати підтримали п'ять із шести законопроектів «безвізового пакету», відмовившись віддати голоси за скандальний законопроект.

12 листопада Верховна Рада з четвертої спроби внесла «антидискримінаційну» поправку до Кодексу законів про працю. На підтримку відповідного законопроекту №3442, останнього у «безвізовому пакеті», на засіданні парламенту проголосували 234 народні депутати.

Президент Петро Порошенко повідомив, що уже підписав закони з «безвізового пакету».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук