У Житомирі спробували дискредитувати партію «Самопоміч», - заява

У Житомирі спробували дискредитувати діяльність «Самопомочі»

У Житомирі розпочалась примітивна спроба використати іміджу «Самопомочі» для реалізації політичних амбіцій деяких місцевих політиків. Про це у неділю, 14 червня, повідомили у прес-центрі політичної партії Об’єднання «Самопоміч».

Зазначається, що у місті розповсюджується агітація місцевого політика, який використовує назву та логотип політсили.

«Повідомляємо, що пан Євген Кузнєцов, який заполонив Житомир своєю агітацією з використанням назви та логотипу «Самопомочі», не має жодного стосунку ані до нашої політичної партії, ані до однойменної громадської організації. Це фейк!», - йдеться у повідомленні.

На думку представників партії найкращим доказом є те, що: «Самопоміч» – це рух, який розвивається у різних площинах – і політично-партійній, і громадській.

«У місті Житомирі громадську організацію «Самопоміч» очолює Наталія Чиж, яка має повноцінне право говорити та діяти від імені нашої організації», - пояснили у політсилі.

Відомо, що «Самопоміч» у Житомирі протягом останнього року реалізувала велику кількість громадсько-соціальних проектів, об’єднала численні кола активних житомирян, які прагнуть розвивати своє місто, здобула популярність серед мешканців міста, а це не подобається місцевим князькам-олігархам, які утримують владу в місті протягом багатьох років, безкарно грабуючи його.

«Відтак вони почали вдаватись до спроб дискредитації «Самопомочі» у Житомирі, зокрема через реєстрацію фейкових організацій з подібними назвами та логотипами. Можемо їм лише сказати: не тратьте гроші та зусилля. Люди мудрі і не повірять у ваші маніпуляції», - наголосили у прес-центрі партії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук