Учасники першотравневого мітингу у Києві оголосили п'ять вимог до уряду

Учасники першотравневого мітингу у Києві оголосили п'ять вимог до уряду
фото УНІАН
На Європейській площі мітингували представники профспілок і соціалістів

Учасники мітингу до Міжнародного дня солідарності трудящих 1 травня на Європейській площі у Києві оголосили свої вимоги до уряду. Про це інформує УНІАН.

Як зазначається, вимоги до влади зі сцени на площі озвучив голова Київської міської ради профспілок Валентин Мельник. Він висловив переконання, що уряд «повинен не боятися шантажу і погроз Міжнародного валютного фонду і тих багатіїв, яким він сприяє».

«На нашу думку, уряд повинен перейти на наш бік, на бік трудящих, і виконати всього 5 кроків», - сказав Мельник.

Серед цих кроків він назвав: забезпечення конституційного права на своєчасне отримання заробітної плати, ліквідацію заборгованістні зарплати, забезпечення і проведення реформи нової політики зайнятості. Репліки Мельника учасники мітингу підтримували схвальними вигуками.

Між тим, голова Федерації профспілок України Григорій Осовий у своєму виступі, зокрема, зазначив, що «ми маємо забезпечити кожному, хто хоче і може працювати, працю за здібністю, за талантом, але праця має бути гідно оплачувана». Він також додав, що у країні має бути проведена справедлива пенсійна реформа.

Нагадаємо, 1 травня у 142 країнах світу відзначається свято - День праці, яке раніше носило назву День міжнародної солідарності трудящих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук