Участь в АТО братимуть усі без винятку бойові підрозділи МВС

СуспільствоАК, 9 червня 20140

Усі бойові і патрульні підрозділи МВС візьмуть участь в антитерористичній операції на Донбасі. Ті міліціонери, які відмовляться їхати в зону бойових дій, будуть звільнені. Про це 9 червня заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«Прийняв рішення – усі 100% бойових і патрульних підрозділів МВС візьмуть участь у АТО. Це не лише необхідність, це ще й перевірка на профпридатність і справжній дух та патріотизм», – написав Аваков у Facebook.

Він також наголосив, що у випадку відмови будь-кого з міліціонерів від участі в АТО, вони будуть звільнені з органів внутрішніх справ.

«Всі, хто думав «проскочити» і відсидітися – рапорти на стіл – звільняйтеся», – сказав Арсен Аваков.

Ймовірно, причиною такого рішення міністра стала відмова від участі в АТО частини особового складу батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів». 21 зі 107 бійців батальйону відмовився 7 червня виконувати наказ про виїзд на патрулювання у Луганську область. Усі «відмовники», за словами Авакова, того ж дня були звільнені.

«Вони прийшли [в МВС ]не Україну захищати. Вони прийшли заробляти 4500 гривень на місяць. Такі собі – патріоти за гроші. Прочитав доповідну – стійке відчуття огиди», – пояснив Аваков, уточнивши, що усі бійці батальйону «Чернігів» були повністю забезпечені усією необхідною амуніцією – в тому числі, і бронежилетами та касками найвищого ступеня захисту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук