УДАР і опозиція замовили опитування, щоб знати, чий кандидат сильніший

8 жовтня 20129646
УДАР і опозиція замовили опитування, щоб знати, чий кандидат сильніший
фото molbuk.ua
Арсеній Яценюк та Віталій Кличко

Об'єднана опозиція «Батьківщина» проводить переговори з партією «УДАР» про висування єдиного кандидата у мажоритарних округах, повідомив на прес-конференції один з лідерів «Батьківщини» Анатолій Гриценко.

«Переговори з «УДАРом» мають бути завершені позитивним результатом до 14 жовтня. Тому що зняти кандидатів можна лише в цей проміжок часу, - пояснив Гриценко. – Є приблизно 40 округів, де після двох місяців кампанії вже зрозуміло, чий кандидат сильніший. Є ще 35-40 округів, де кандидати приблизно рівні. Саме в них зараз 4 соціологічні служби на спільне замовлення «Батьківщини» і «УДАРу» проводять опитування, щоб визначити реальну ситуацію, реальний рівень підтримки», йдеться на сайті Гриценка.

Гриценко повідомив, що опитування будуть завершені протягом двох днів. Тоді можна приймати рішення, кого з мажоритарників – від «Батьківщини» чи «УДАРу» - треба знімати з виборів в окрузі.

«При спокійному варіанті, коли дійшли згоди, слабший кандидат пише заяву і знімається з перегонів з відповідною публічною заявою. За іншого варіанту, коли кандидат не хоче знімати себе, бо доклав часу, зусиль, ресурсів і попри соціологію вірить в перемогу, потрібен з’їзд», - пояснив політик.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради України відбудуться 28 жовтня 2012 року за змішаною пропорційно-мажоритарною системою: 225 депутатів обираються за списками політичних партій (бар'єр для проходження в Раду - 5%), ще 225 - в мажоритарних округах. Відповідні зміни до закону про вибори народних депутатів прийняла ВРУ 17 листопада 2011 року. «За» закон, розроблений спеціальною комісією Верховної Ради, проголосували 366 депутатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук