УДАР пропонує ВР голосувати, як в Англії

Наталія Зубрицька, 13 лютого 2013369813
УДАР пропонує ВР голосувати, як в Англії
Петро Адамик

Поки в парламенті не буде запроваджено системи голосування з сенсорними кнопками, голосування можна проводити за зразком англійського парламенту – виходом депутатів в ліві і праві двері.

Про це під час прес-конференції 13 лютого заявив заступник голови ЛОО партії УДАР, депутат Львівської міської ради Петро Адамик.

Водночас представник партії Віталія Кличка наголосив: «Це – не питання кнопки. Це питання виконання законів України, питання життя по закону, а не за поняттями, яке нам хочуть нав’язати».

Також Петро Адамик закликав громадськість займати активну позицію щодо необхідності виключно персонального голосування у Верховній Раді.

Зазначимо, що, окрім цього, під час прес-конференції депутат Львівської обласної ради від УДАРу Оксана Юринець заявила, що представники її партії готові блокувати роботу облради, якщо проблема кнопкодавства в ній не буде вирішена.

Нагадаємо, 5 та 6 лютого представники опозиції (ВО «Батьківщина», УДАР, ВО «Свобода») блокували трибуну Верховної Ради України. Вони вимагали запровадити персональне голосування депутатів. Сесійна зала була завішана плакатами з написами "Кнопкодавам - ні!", "Кнопкодави геть з ради!". В опозиції заявляють, що планують продовжувати блокування трибуни і надалі. УДАР декілька разів залишався чергувати у Раді, блокуючи трибуну українського парламенту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 13

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук