УГКЦ відлучила від церкви одруженого священика за другий шлюб

СуспільствоЯ.І., 4 липня 201761555
Руслан Ваврик

У Коломиї позбавили сану священика за те, що він уклав заборонене подружжя – тобто одружився вдруге, хоч не був розлучений із попередньою дружиною.

Як повідомляє прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, йдеться про священика Руслана Ваврика.

У єпархії повідомили, що інформація про порушення священика Руслана Ваврика надійшла до них ще 26 травня 2016 року, тоді й розпочалось розслідування цього випадку.

Колегія суддів Церковного Трибуналу, зважаючи на правові і фактичні аргументи, 6 червня 2017 року винесла остаточний вирок у цій справі, наклавши на Руслана Ваврика покарання великої екскомуніки та позбавивши духовного сану.

Згідно із великою екскомунікою Руслану Ваврику заборонено приймати Таїнство Євхаристії, брати участь у Божественній Літургії та перебувати в храмі під час публічних богослужінь.

«Велика екскомуніка також забороняє приймати чи уділяти Святі Тайни, виконувати в Церкві будь-які уряди, служіння або завдання, здійснювати акти управління. Якщо ж однак така особа вчиняє подібні акти, то всі вони вважаються недійсними. Покараний прирівняний до стану мирянина, котрий є під карою великої ескомуніки з усіма наслідками цієї кари», – йдеться у повідомленні єпархії.

Варто зазначити, що покарання великою екскомунікою є найсуворішим у християнській церкві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук