УГКЦ закликала не допустити провокацій у Львові під час Фестивалю рівності

«Пішохідний квест ЛГБТ у Львові є провокацією і знаком диявольської війни»

СуспільствоНазарій Тузяк, 17 березня 201628802
Капелан Львівської міськради о. Павло Дроздяк

УГКЦ закликала депутатів та міського голову Львова не допустити провокацій під час проведення у місті Фестивалю гідності і стати на захист справжніх християнських цінностей.

Позицію УГКЦ і митрополита львівського Ігоря Возьняка у четвер на засіданні депутатів міськради зачитав капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

«Церква говорить правду. Ми висловили свою позицію перед суспільством, яка є не позицією церкви, а позицією Божою. Тож просимо вас, обраних львів'янами, вжити усіх заходів для збереження миру, поваги та справжніх християнських цінностей у нашому місті. З огляду на небезпеку збурень у Львові просимо вас не допустити провокацій, які би могли викликати кровопролиття, масові безпорядки та очорнення міста», – заявив Павло Дроздяк.

У зверненні УГКЦ також закликає бути максимально обережним, «щоб не спровокувати у середовищі Львова убивче відстоювання питання рівності і свободи».

«Львів є скарбницею справжніх цінностей. Таким його творили попередні покоління, здобуваючи не раз болючий досвід у відстоюванні правди та гідності людини. Сьогодні перед нами стоїть завдання зберегти наше місто і реалізувати справжні європейські цінності, збудовані на засадах рівності і свободи»,  – йдеться у зверненні.

Отець Дроздяк також процитував фрагмент із інтерв'ю глави УГКЦ блаженнішого Святослава, який ще у 2011 році заявив, що «гомосексуальна поведінка є важким гріхом, що кличе до неба про помсту... По тяжкості гріх гомосексуалізму прирівнюється до вбивства».

«Для мешканців Львова, які в більшості є віруючими християнами, пішохідний квест ЛГБТ у Львові є провокацією і знаком диявольської війни, несправедливості, яка чиниться у перший тиждень великого посту. Церква не критикує, не звинувачує когось, церква проповідує правду, яка для декого є болючою, але спасаючою, – сказав о. Павло Дроздяк. – Для чого ми сьогодні відкриваємо Львів? Щоб дати можливість відчути свободу правди чи щоб інфікувати наше суспільство, може, ще однією раковою пухлиною, яка неминуче приведе до руйнування. Ми прагнемо сьогодні жити у суспільстві, в якому є діалог і відсутнє насильство, Але ми проти, щоб жити у суспільстві, в якому є діалог з гріхом».

Капелан Львівської міськради пояснив ZAXID.NET, що сам владика Ігор Возьняк ще не підписав це звернення, однак це станеться після сесії ЛМР. Після цього, за словами о. Дроздяка, повний текст заяви УГКЦ опублікують на офіційному сайті Львівської архиєпархії УГКЦ.

Як писав ZAXID.NET, на 19 березня в рамках Фестивалю рівності у Львові запланували провести пішохідний ЛГБТ-квест. Ця подія викликала активне суспільне обговорення. Частина львів'ян категорично проти проведення такої події у місті. Ультраправі радикали залякували організаторів, в результаті кілька львівських закладів уже відмовились від участі у фестивалі.

У Львівській міській раді заявили, що не отримували офіційної заявки на проведення у місті пішохідного квесту за участю ЛГБТ-спільноти. А зважаючи на велике суспільне збурення, яке викликала інформація про цю подію, мерія заявила, що вважає недоцільним проведення схожого заходу у Львові.

P.S. За кілька годин повний текст відкритого листа митрополита Ігора Возьняка був опублікований на офіційній сторінці Львівської архиєпархії УГКЦ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук