Угода про асоціацією між ЄС та Україною набуде чинності 1 вересня

У Європейському Союзі очікують, що Угода про асоціацію між Україною та Євросоюзом набуде чинності в повному обсязі 1 вересня 2017 року.

«Процес ратифікації угоди практично завершений. Його ратифікували всі 28 країн ЄС. З 1 вересня угода вийде на стадію своєї реалізації», – сказав голова представництва Євросоюзу в Україні Х’юґ Мінґареллі журналістам в понеділок, 12 червня, в Києві, повідомило агентство «Інтерфакс-Україна».

Він вказав, що цей документ є дуже важливим, оскільки сприятиме політиці асоціації та інтеграції української економіки на європейський ринок.

Як відомо, станом на сьогодні всі країни-члени Євросоюзу ратифікували Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. Разом з тим для завершення ратифікаціє має ще пройти кілька формальностей. Зокрема, Нідерланди повинні направити ратифікаційні документи в ЄС, після чого Рада ЄС повинна остаточно оголосити про завершення всіх формальностей в процесі ратифікації. Після цього документ набуде чинності в перший день другого місяця після завершення всіх процедур.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук