Ухвала про структуру мерії - незаконна, - Пайонкевич

7 лютого 201319680
Ухвала про структуру мерії - незаконна, - Пайонкевич
фото ZAXID.NET
Гелена Пайонкевич

Начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич каже, що ухвала про структуру мерії, за яку сьогодні, 7 лютого, на сесії Львівської міської ради проголосували депутати не відповідає ЗУ «Про місцеве самоврядування» та рішенню Конституційного суду України.

Гелена Пайонкевич пояснила свою позицію тим, що: «У статті 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування» зазначено, що до виключних повноважень міської ради належить затвердження структури виконавчих органів міської ради. Місцева рада розглядає питання структури виключно за поданням міського голови. Ухвала, за яку проголосували сьогодні на сесії міської ради, на нашу думку, не відповідає п.6 ч.4 ст. 42 та п.5 ч.1. ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», а також рішенню Конституційного суду України від 9 лютого 2000 року № 1-рп/2000 у справі № 1-5/2000».

Нагадаємо, депутати Львова 7 лютого проголосували за нову структуру виконавчих органів Львівської міської ради. Замість тої редакції структури, яку запропонував мер, вони прийняли ту, яку зачитав з трибуни «свободівець» Любомир Мельничук. Ця редакція, зі слів депутата, погоджена із депутатськими комісіями.

Зокрема, депутати не погодились створити юридичний департамент, сумістили в одну посади першого заступника мера та секретаря ради, перетворили на управління департамент "Адміністрація міського голови", а також внесли низку інших змін. Зокрема, депутати не захотіли створювати окремих управлінь туризму і ІТ. Останнє, зі слів мера, мало б зайнятися впровадженням електронного врядування у мерії.

"За останні роки в індустрії туризму кількість працівників у місті зросла на 10 тисяч. В галузі ІТ зараз працює 8 тис. осіб. Це нові напрямки, які лише формуються і потребують уваги", - сказав міський голова.

Нагадаємо, депутати Львівської міської ради перенесли розгляд ухвали про виконавчий комітет міськради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук