Uklon тепер у 10-ти містах України

Суспільствопромоція, 30 березня 20175250
Uklon тепер у 10-ти містах України
Uklon працює в 10 українських містах

Сервіс пошуку авто Uklon відтепер працює в 10 українських містах та Тбілісі (Грузія). До Києва, Одеси, Дніпра, Львова та Харкова приєднались Запоріжжя, Івано-Франківськ, Суми, Полтава та Чернігів.

Uklon засновано 7 років тому. «Метою було створити та розвинути в Україні компанію з виклику авто онлайн, що відповідає міжнародним стандартам і дозволяє швидко знайти машину обраного класу без необхідності дзвонити у всі служби таксі по телефону. Поява нових міст на мапі сервісу Uklon обумовлена зростаючою потребою людей у зручному та якісному сервісі таксі», – вважає засновник Uklon Віталій Дятленко.

Сьогодні Uklon – це найпопулярніший у Києві український сервіс виклику авто за допомогою мобільного додатку. Він надає можливість задати додаткові умови, серед яких є можливість обрати клас машини, попередити про перевезення тварин, зазначити про потребу в англомовному водії, обрати безготівкову оплату тощо.

Цілодобовий відділ контролю якості безперервно займається клієнтською підтримкою онлайн та по телефону, щоб постійно вдосконалювати роботу Uklon.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук