УкрАВТО – сервіс, якому довіряють клієнти

За результатами опитування майже 50 тисяч клієнтів, які цього року скористалися послугами автосервісних центрів УкрАВТО, 97% із них оцінюють сервіс Корпорації позитивно

Суспільствопромоція, 26 вересня 2018900
УкрАВТО – сервіс, якому довіряють клієнти

Зворотний зв'язок – це те, що дозволяє постійно покращувати якість роботи компанії та вдосконалюватись, вибудовуючи високі стандарти надання послуг. У такий спосіб клієнти допомагають покращити сервіс не лише для себе, а й для інших відвідувачів. У наш час це особливо актуально, адже споживачі хочуть отримати кращий сервіс, відповідно до своїх побажань. Тому від участі у опитуванні відмовляються не більш ніж 15% клієнтів.

Якісна оцінка рівня обслуговування та можливість оперативно реагувати на можливі проблеми – це основні питання, які допомагає вирішити зворотній зв’язок. Негативні відгуки отримують найпильнішу увагу та детальне вивчення. Так, в УкрАВТО кожний негативний відгук ретельно аналізують з підприємством, якого він стосується. У випадку, якщо такі відгуки мають системний характер, УкрАВТО вирішує цю проблему шляхом зміни наявних процесів та впровадження нових сценаріїв, серед яких, наприклад, додаткове навчання персоналу. Коли виявлена проблема є несистемною, тобто індивідуальною, то вона вирішується на локальному рівні.

Показовим є той факт, що після проведення телефонних опитувань Корпорація вирішила змінити графік роботи деяких автоцентрів. Крім того, скарги на тривалі терміни обслуговування теж мають чимале значення для якісного надання послуг. Так, Корпорація УкрАВТО вирішила це питання, впровадивши систему диспетчеризації сервісних процесів. Це дало змогу оптимізувати завантаження персоналу та прискорити процес обслуговування клієнтів. Таким чином, інформація, отримана від відвідувачів, є корисною як для бізнесу, так й для самих клієнтів, оскільки вона значно впливає на кількість та якість послуг, пропонованих Корпорацією.

Постійний моніторинг скарг й пропозицій клієнтів мережі власних автоцентрів дає змогу УкрАВТО максимально удосконалювати взаємини з клієнтами. Якісні брендові сервіси, власне, тим й відрізняються від «гаражних» майстрів, що ведуть постійний контроль та прагнуть розвитку, аби забезпечити високий рівень послуг та кваліфікований ремонт за максимально стислі терміни. Саме це й дозволяє сформувати довіру між клієнтом та Корпорацією УкрАВТО та надає поштовху до покращення стандартів професійного обслуговування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук