Україна – не «рускій мір»

БлогиІрина Подоляк , 28 лютого 1127 1
Ірина Подоляк
Народна депутатка України, «Самопоміч»

Я хочу звернутись до людей, які мешкають на півдні і сході України, щодо закону про мову.

Дорогі!

Із деяких засобів масової «дезінформації» останні тижні ллється і литиметься на наші голови маса неправди про цей закон. Вілкули, бойки, мураєви, медведчуки, ахмєтови – пташата з кремлівського гнізда – десятиліттями вас обдурювали.

Однією рукою садили троянди в Донецьку, а іншою посилали вас у немодернізовані шахти і копанки, однією рукою організовували сепаратистські з’їзди, а другою витягали ваші податки на свої лондонські чи віденські вілли, однією рукою ділили навпіл карту України, а іншою пропихали своїх російських протеже у найвищі органи державної влади і крали, крали, крали....

Це все закінчилось ослабленням країни, війною і бідою в наших хатах.

Закон про мову інтегрує українське суспільство, враховує реалії, по духу містить повагу до людської гідності. Він створює умови для тих, хто хоче вивчити українську, він розрахований на молодих людей, які хочуть жити і розвиватись в Україні, він не закриває Україну від світу, але, так – він зупиняє повзучу русифікацію.

Вас не хапатимуть на вулицях, вас не садитимуть у тюрму, вас не переслідуватимуть.

Не вірте тим «господарям життя», які вас десятиліттями обдурювали і лякали – це саме вони ділять людей на сорти, а Україну на резервації. Прочитайте з олівцем текст закону трошки далі першого абзацу і просто не вірте кремлівським шакалам – вони вам брехали раніше, вони вам брешуть і зараз.

Все буде добре!

Прошу поширити, якщо маєте цільові авдиторії. Дякую.

Оригінал

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук