Україна через брак коштів відмовилась від участі у «Дитячому Євробаченні»

Україна брала участь у конкурсі від 2006 року, проте

Національна суспільна телерадіокомпанія заявляє, що цьогоріч через «критичне недофінансування» Суспільного мовника представник від України не зможе взяти участь у «Дитячому Євробаченні», повідомило «Радіо Свобода».

«Участь у «Дитячому Євробаченні» передбачає значні витрати телерадіокомпанії на проведення відбіркового етапу, а також обов’язковий внесок до Європейської мовної спілки – організатора конкурсу – за участь у змаганні. Цьогоріч НСТУ вперше не має фінансової можливості здійснити витрати на виробництво відбіркових турів, сплатити внесок, та здійснити всі обов’язкові виплати», – йдеться у заяві телерадіокомпанії.

Мовник нагадав, що Україна бере участь у конкурсі з 2006 року, проте вперше за всю історію конкурсу змушена відмовитись від участі.

Дитячий пісенний конкурс «Євробачення» – щорічний міжнародний конкурс для дітей віком до 15 років, у якому беруть участь по одному представнику від кожної з країн-членів Європейської мовної спілки.

У держбюджеті на 2018 рік на фінансову підтримку «НСТУ» закладено лише 776 млн грн, це вдвічі менше за передбачену законодавством суму, яка 2018 року мала б становити не менше 0,2 % видатків загального фонду держбюджету за попередній рік, що становить не менше 1,54 млрд грн.

Цьогоріч «Дитяче Євробачення» відбудеться у листопаді у Білорусі, окрім України від участі у конкурсі відмовився також Кіпр. Натомість до кола учасників повернулася Франція, яка торік не брала участь у пісенних змаганнях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук