Попри недофінансування, Україна все ж візьме участь у «Дитячому Євробаченні - 2018»

СуспільствоЮрій Братюк, 2 серпня 20181800
Попри недофінансування, Україна все ж візьме участь у «Дитячому Євробаченні - 2018»
Через брак коштів відбір на конкурс проводитимуть онлайн

У четвер, 2 серпня, стало відомо, що Україна все ж зможе взяти участь у пісенному конкурсі «Дитяче Євробачення -2018».

Прес-служба Національної суспільної телерадіокомпанії України повідомила, що не зважаючи на тотальне недофінансування, Україна все ж зможе взяти участь у конкурсі «Дитяче Євробачення -2018». Щоправда відбірковий етап проводитимуть онлайн.

У компанії заявили, шо участь у міжнародному конкурсі передбачає значні витрати на проведення відбіркового етапу, а також обов’язковий внесок до Європейської мовної спілки. В умовах недофінансування компанії, НСТУ не має фінансової змоги здійснити всі необхідні витрати, саме тому було прийнято рішення відмовитися від телевізійної версії відбору.

В НСТУ додали, що питання фінансування залишається відкритим, оскільки коштів для забезпечення участі української делегації на міжнародному етапі конкурсу досі не вистачає. Компанія сподівається, що уряд виконає свої зобов’язання та дофінансує НСТУ згідно із законом «Про суспільне телебачення та радіомовлення України».

Нагадаємо, що 9 липня Національна суспільна телерадіокомпанія заявила, що через «критичне недофінансування» Суспільного мовника представник від України не зможе взяти участь у «Дитячому Євробаченні». Цьогоріч «Дитяче Євробачення» відбудеться у листопаді у Білорусі, окрім України від участі у конкурсі відмовлялися також Кіпр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук