Україна і Болгарія уклали угоду про співпрацю у галузі освіти
Міністри освіти і науки України та Болгарії підписали новий протокол про співробітництво та обміни. Про це 7 січня повідомив Оксен Лісовий.
«Перша міжнародна угода у 2025 році. Документ закладає основи для співпраці на наступні 4 роки за чотирма напрямами», – зазначив міністр освіти і науки України.
Співпраця двох країн передбачає:
- академічну мобільність студентів та науковців;
- підвищення кваліфікації та обміни вчителів в Україні й Болгарії;
- підтримку учнів, що належать до національних меншин, та забезпечення їхнього права вивчати рідну мову на всіх освітніх рівнях у комунальних закладах загальної середньої освіти України й Болгарії;
- пряма співпраця закладів вищої освіти обох країн у межах програм «Еразмус+», «Горизонт Європа» та інших програм ЄС.
Дистанційна школа «Оптіма» запрошує на безоплатний вебінар, який відбудеться онлайн вже 8 січня о 19:00. На ньому ви дізнаєтеся про ексклюзивні освітні матеріали для учнів 1-11 класів, можливості навчання для українських сімей за кордоном, стипендії та міжнародні програми. Це унікальний шанс забезпечити своїй дитині доступ до справді якісної освіти!
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleОксен Лісовий наголосив на важливості підтримки вивчення української й болгарської мов, а також поглибленні співпраці між закладами освіти двох країн.