Україна і Фінляндія підписали меморандум про співпрацю в галузі енергоефективності

Під час офіційного візиту президента України Петра Порошенка до Фінляндії було підписано меморандум про взаєморозуміння у сфері енергоефективності, відновлювальної енергетики та альтернативних видів палива, повідомила прес-служба українського президента.

Документ підписали міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко та міністр зовнішньої торгівлі і розвитку Фінляндії Кай Мюккянен.

«Сторони будуть здійснювати обмін досвідом, інформацією та знаннями щодо державної підтримки, провідних практик виробництва електроенергії з використанням відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива, забезпечення сталої роботи енергосистеми при збільшенні частки електроенергії, виробленої з відновлювальних джерел», – ідеться в меморандумі.

Крім того, Україна і Фінляндія розроблятимуть і впроваджуватимуть спільні програми та проекти, надаватимуть підтримку організаціям і компаніям у проведенні спільних семінарів, курсів і зустрічей з тематики енергоефективності.

«Імплементація положень меморандуму сприятиме вдосконаленню українського законодавства, стандартів і бізнес-процесів у контексті реалізації програм підтримки енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії, зокрема в системах централізованого теплопостачання, транспортної галузі та промисловості», – наголошено в повідомленні.

Нагадаємо, Порошенко з українською делегацією відвідав Фінляндію у вівторок, 24 січня. А востаннє зустріч на рівні президентів між Україною та Фінляндією відбулася десять років тому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук