Україна і Японія мають два місяці, щоб вирішити суперечку, – СОТ

Оксана Панчишин, 1 листопада 20137480
Україна і Японія мають два місяці, щоб вирішити суперечку, – СОТ
фото ua.comments.ua
СОТ дала Україні два місяці для врегулювання суперечки з Японією

Світова організація торгівлі призначить незалежних арбітрів для врегулювання конфлікту між Україною та Японією, якщо сторони не дійдуть згоди щодо спецмита на автомобілі до 30 грудня. Про це повідомив керівник інформаційного департаменту СОТ Кіт Роквелл у коментарі Deutsche Welle.

"Ми сподіваємося, що сторонам вдасться дійти згоди протягом 60 днів двосторонніх консультацій", – зазначив речник СОТ, повідомляє DW.

Він вказав, що більшість конфліктів між країнами-членами Світової організації торгівлі вдається врегулювати упродовж кількох місяців.

Тож Київ та Токіо мають час для залагодження суперечки до 30 грудня.

Як відомо, 30 жовтня Японія поскаржилась на Україну в СОТ через мита на імпортні авто.

В обґрунтуванні свого запиту Японія вказала на те, що дії України не відповідали процедурним вимогам СОТ та порушували угоди організації, зокрема Генеральну угоду про тарифи й торгівлю. Указується також те, що Київ вчасно не поінформував СОТ про введення спецмита і відповідно не надав членам організації достатньо часу для обговорення цього кроку.

В уряді сподіваються, що залагодять суперечку з Японією щодо спецмит на автомобілі у Світовій організації торгівлі на етапі консультацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук