Україна ініціює перемовини про входження в Шенгенську зону

Україна ініціює перемовини про входження в Шенгенську зону
фото Телеграф
Київ і Брюссель мають узгодити співпрацю для телекомунікаційних, поштових, фінансових послуг, морських перевезень та ін.

Віце-прем'єр-міністр України з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе анонсувала переговори про входження України у Шенгенську зону. Про це вона сказала в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

«Одне із завдань, яке ми для себе ставимо, - це початок діалогу про залучення України до Шенгенської зони», - сказала віце-прем'єрка.

Також, за її словами, необхідно вести переговори про «дорожні карти» щодо лібералізації доступу українських послуг на ринок ЄС і їхніх послуг в Україну. Зокрема, Києву і Брюсселю потрібно узгодити співпрацю для телекомунікаційних, поштових, фінансових послуг, морських перевезень, а також провести переговори про доступ на цифровий ринок. При цьому віце-прем'єр не вважає за необхідне вести переговори про лібералізацію умов руху робочої сили і вважає важливішим зосередитися на створенні можливостей для працевлаштування громадян України на батьківщині.

Нагадаємо, що з 11 червня 2017 року громадяни України можуть їздити без віз за біометричним паспортом у 26 країн-членів ЄС, окрім Великобританії та Ірландії. Також громадяни України зможуть відвідати за біометричним паспортом ще чотири держави, що входять у шенгенську зону, але не перебувають у складі Євросоюзу: Швейцарію, Норвегію, Ісландію та Ліхтенштейн. Безвізовий режим дозволяє громадянам України перебувати на території країн ЄС щонайбільше 90 днів протягом 180-денного періоду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук