Україна на вимогу МВФ скоротить кількість бюджетників

Українська влада пообіцяла Міжнародному валютному фонду за два роки на 14% скоротити кількість працівників бюджетної сфери

Україна на вимогу  МВФ скоротить кількість бюджетників
фото ukrafoto.com
Угодою передбачено, що скорочення становитимуть 4% до кінця року і ще 10% - до кінця 2019 року

Українська влада розпочинає середньострокову програму скорочення зайнятості у державному секторі і планує скоротити кількість працівників у бюджетній сфері (за винятком військовослужбовців) на 4% до кінця 2017 року і ще на 10% до кінця 2019 року.

Як повідомляє УНІАН, про це йдеться в оприлюдненому на сайті Національного банку оновленому Меморандумі з Міжнародним валютним фондом за підсумками третього перегляду програми розширеного фінансування EFF для України.

У документі наголошується, що також в Україні продовжиться оптимізація кількості держслужбовців – працівників міністерств та інших державних структур, і у цій сфері до кінця 2017 очікується скорочення кількості штатних працівників на 5%, до кінця 2019 року – ще на 10%.

Нагадаємо, Рада директорів Міжнародного валютного фонду 3 квітня завершила третій перегляд програми розширеного фінансування EFF для України і затвердила надання нашій країні чергового кредитного траншу обсягом 1 млрд дол., який надійде найближчими днями і буде направлено до резервів Національного банку України.

Національний банк очікує, що Україна продовжить йти шляхом реформ у рамках програми Міжнародного валютного фонду і до кінця року отримає ще три транші фінансування на загальну суму близько 4,5 млрд дол., що дозволить наростити золотовалютні резерви до 20,8 млрд дол.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук