Україна не вперше потерпає від зрадників

Треба знати останніх гостей Путіна з України і не пустити їх більше у владу

БлогиВалентин Бадрак , 19 вересня 2014 87
Валентин Бадрак
Директор Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння

Саме через таких, як Володимир Олійник, Таїсія Повалій та ще 22 друга Путіна, гинуть на сході країни патріоти, і сама Україна не може піднятися і відірватися від тяжіння Кремля. Продажні депутати роблять це за владу і за гроші. Але ми їх повинні знати в обличчя і не допустити в Раду.

Для переконливості наводжу спогад, виписаний Олександром Стражним: через чотири роки після Переяславської Ради непримиренна боярська Москва породила нову війну - проти свободи України. І унікальна перемога українців призвела до згубному поразки і чергового розколу. Почалося все з того, що в битві під Конотопом війська гетьмана Івана Виговського, посилені полками поляків і татар, завдали нищівної поразки 100-тисячний російській армії. Та такої незаперечної що князь Ромодановській принизливо втік, а князя Пожарського взяли в полон і передали татарам.

Тут би будувати могутню і єдину державу! Але ні, знайшлися апологети союзу з Росією серед воїнів Запорізької Січі - вони і підняли бунт, розвалили міць зсередини. Розкол призвів до прогнозованої поразки. В результаті Україна розкололася на чотири частини: до Московії відійшло Лівобережжя, Правобережжя опинилося під Польщею, на півдні стали панувати татари і турки, а маленька, непокірна Січ залишилася вільною - в оточенні недружніх державних утворень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук