Україна опинилася серед лідерів країн з найнижчою довірою до вакцин

У багатьох європейців ставлення до вакцин теж є скептичним

Лише 29% громадян України вірять у безпеку вакцин

Менш ніж третина українців вважає, що вакцинація є безпечною для людей. Це найнижчий рівень у всьому світі, свідчить дослідження, яке провів торік благодійний фонд Wellcome Trust у 144 країнах світу, інформує LB.ua.

Опитування стосувалося ставлення жителів планети до науки, медицини та здоров'я. Результати показали, зокрема, що більшість опитаних вважали вакцини ефективними (84%) і безпечними (79%).

Але ці цифри коливаються у різних регіонах. Найбільше довіряють вакцинації і вважають вакцини безпечними жителі Східної Африки (92%) і Південної Азії (95%). У багатьох європейців ставлення до вакцин, навпаки, виявилося скептичним. Їх вважають безпечними тільки 59% жителів Західної і половина жителів Східної Європи.

В Європі найменше довіряють вакцинам пострадянські країни та Франція (натисніть для збільшення зображення)

Найменше довіряють вакцинам в Японії (34% опитаних вважають їх безпечними) та Україні (29%).

Згідно з даними дослідження, Україна є й лідером серед країн з найвищими показниками ураження кором разом з Мадагаскаром, Філіппінами, Єменом, Бразилією, Сербією, Суданом, Таїландом та Францією.

Опитування в Україні проводили 18 серпня 2018 року, опитано 1000 респондентів методом особистого інтерв'ю (face to face).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук