Україна отримала $120 млн на боротьбу з ВІЛ/СНІДом

Україна отримала $120 млн на боротьбу з ВІЛ/СНІДом
фото Ukrmedia
Міжнародна спільнота високо оцінила результати України у боротьбі з поширенням ВІЛ-інфекції/СНІДу

Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією виділив майже $120 млн на продовження фінансування програми з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу у 2018-2020 роках. Про це на своїй сторінці у Facebook написав віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

«Сьогодні отримав лист від Глобального фонду про виділення Україні майже 120 млн доларів на продовження фінансування програми з протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в 2018-2020 роках», - написав Розенко.

За словами Розенка це рішення є надзвичайно важливим для країни, оскільки воно означає підтримку зусиль України та визнання міжнародною спільнотою значних результатів у боротьбі з поширенням епідемій туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

«Переконаний, що підтримка Глобального фонду та зусилля, яких докладає уряд, дозволять нам досягти цілей стратегії ЮНЕЙДС «90-90-90» у встановлені терміни і Україна триматиме свої лідерські позиції в боротьбі з епідемією ВІЛ у Східній Європі та Центральній Азії»,- додав Розенко.

Нагадаємо, 1 грудня відмічався Всесвітній день боротьби зі СНІДом. В Україні, за підрахунками, близько 220 тисяч осіб є ВІЛ-інфікованими.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук