Україна отримала від ЄС €10 млн на реформу держуправління

Україна отримала 10 млн євро на підтримку реформи держуправління

Європейський союз прийняв рішення про виплату першого траншу в рамках програми ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» у розмірі 10 млн євро. Про це повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну.

«Європейські партнери відзначили, що високо цінують зусилля уряду щодо реформування державного управління та відзначають наявність політичної волі до впровадження цих змін», - йдеться у повідомленні.

Міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко заявив, що підтримка європейських партнерів – це підтвердження того, що Україна на правильному шляху щодо змін в системі державного управління. «Маємо успішно впровадити одну з найважливіших для України реформ», - сказав він.

Як відомо, 19 грудня минулого року було підписано угоду між Європейською комісією та урядом України, якою передбачено, за рахунок бюджетної підтримки ЄС, виконання програми, спрямованої на допомогу Україні в реалізації Стратегії реформування державного управління на 2016-2020 роки. Загальний обсяг бюджетної підтримки з боку ЄС для реалізації програми складає 104 млн євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук