<

Україна отримає від ЄС €55 млн на децентралізацію

СуспільствоВолодимир Пиріг, 27 листопада 2014650

Європейський Союз (ЄС) виділить 55 мільйонів євро на підтримку децентралізації та реформ регіональної політики в Україні.

Відповідну угоду підписали єврокомісар з розширення і європейської політики сусідства Йоганнес Ган та виконувач обов'язків міністра економічного розвитку і торгівлі Валерій Пятницький. Документ започатковує нову програму «Підтримка регіональної політики України».

Кошти надійдуть до українського бюджету в 4 етапи, з 2015 до 2018 року.

«Програма сприятиме децентралізації та підтримуватиме реформу регіональної політики України. На ці цілі буде виділено €55 млн. Ці кошти будуть спрямовані на впровадження Державної стратегії регіонального розвитку до 2020, яка була ухвалена урядом України 6 серпня 2014 року», - йдеться у повідомленні представництва ЄС в Україні, яке цитує Українська правда.

«Цією угодою ЄС підтримає децентралізацію та реформи регіональної політики України. Кошти ЄС сприятимуть реалізації всіх трьох завдань Держстратегії регіонального розвитку України до 2020 року – зокрема, підвищенню конкурентоспроможності регіонів, територіальній соціально-економічній інтеграції та ефективному державному управлінню у сфері регіонального розвитку», - зазначив Ган.

«Підтримка регіональної політики України сприятиме поліпшенню законодавства у сфері регіональної політики, забезпеченню стабільного та передбачуваного фінансування регіонів і міст, фінансовій автономності місцевих органів самоврядування, більшій конкурентоздатності регіонів та соціально-економічній інтеграції», - додали у представництві ЄС в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук