Україна піднялась в рейтингу Doing Business на 64 місце

ЕкономікаАндрій Стець, 24 жовтня63361
Україна посідає в рейтингу 64 місце серед 190 країн

Україна піднялася на сім позицій у рейтингу Doing Business, зайнявши 64-те місце серед 190 держав. Про це йдеться в повідомленні уряду в четвер, 24 жовтня.

Як повідомляється, Україна поліпшила свої показники за шістьма з 10 індикаторів, які враховує Світовий банк під час складання рейтингу. Найбільший прогрес стався за показником «Захист міноритарних акціонерів», за ним Україна піднялася відразу на 27 пунктів завдяки відкриттю інформації про кінцевих вигодонабувачів.

Також поліпшилися позиції за показниками «Отримання дозволу на будівництво», «Підключення до електромереж», «Міжнародна торгівля», «Реєстрація майна», «Доступ до кредитів».

«Підвищення рейтингу України в Doing Business-2020 одразу на 7 позицій – це результат, який говорить сам за себе. Це позитивний сигнал для українських підприємців та «зелене світло» для іноземних інвесторів. Однак це лише початок і ми продовжуємо роботу у цьому напрямку: три дні тому запрацював Кодекс про банкрутство, кілька тижнів тому - закон про стимулювання інвестиційної діяльності, активізуємо процеси дерегуляції», – прокоментував рейтинг прем’єр Олексій Гончарук.

Зазначимо, що рейтинг Doing Business-2020 охоплює регуляторні зміни за період з травня 2018 року по травень 2019 року. Тобто це зростання забезпечувала ще попередня влада.

Світовими лідерами за простотою ведення бізнесу стали Нова Зеландія, Сингапур, Гонконг, Данія, Корея, США, Грузія, Великобританія, Норвегія і Швеція. Найгірша ситуація в Лівії, Ємені, Венесуелі, Еритреї та Сомалі (останнє місце).

Серед сусідів України найвище місце в Росії, вона 28. Польща розташувалася на 40 місці, Молдова – на 48, Білорусь – на 49, Угорщина – на 52, а Румунія – на 55.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук