Україна підписала декларацію про будівництво міжнародної автомагістралі Via Carpatia

Міністр інфраструктури Володимир Омелян та міністр інфраструктури і будівництва Польщі Анджей Адамчик підписали Меморандум про співпрацю у будівництві транспортного коридору Via Carpatia. Про це повідомила прес-служба Мініфраструктури.

«Коридор через Карпати також є мостом між Європою та Азією, він дозволяє використовувати транзитний потенціал Польщі, України та інших країн-партнерів. Саме тому розвиток транспортної інфраструктури має надзвичайно важливе значення для забезпечення сталого транспортного сполучення у напрямку від Європи до Азії через територію України та Польщі», – зазначив Омелян.

Водночас польський міністр зазначив, що приєднання до проекту Києва дасть можливість вписати шлях Via Carpatia до мережі транс’європейської транспортної системи TEN-T.

«Via Carpatia об'єднає наші регіони і дасть їм надію на динамічний економічний розвиток», – наводить слова Анджея Адамчика «Укрінформ».

Транспортний коридор Via Carpatia має стати ключовим транс’європейським коридором, який повинен з’єднати країни Північної та Південної Європи, в майбутньому – України і Туреччини.

У березні 2016 року до проекту приєдналися Україна і Туреччина, підписавши у Варшаві Декларацію щодо будівництва цього транспортного коридору з півночі до півдня Європи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук