Верховна Рада ратифікувала протокол про транспорт до конвенції про сталий розвиток Карпат

Верховна Рада ратифікувала протокол про сталий транспорт до рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат. Відповідний законопроект №0081 у середу, 16 березня, підтримали 238 народних депутатів.

Цей протокол був підписаний 26 вересня 2014 року в Микулові у Чехії. Документ підписали уряди Чехії, Угорщини, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини та України.

Мета протоколу полягає у посиленні та зміцненні співпраці вищевказаних країн для розвитку сталого вантажного і пасажирського транспорту та відповідної транспортної інфраструктури в Карпатах, при цьому уникаючи, зменшуючи і, за необхідності, пом’якшуючи і компенсуючи негативні екологічні і соціально-економічні наслідки розвитку транспорту та інфраструктури.

За даними міністерства інфраструктури України, на нещодавній Міжнародній конференції з розвитку транспортної галузі Карпатського регіону було заявлено, що сьогодні є актуальним продовження транспортного коридору Via Carpatia, який з’єднуєну країни Східної Європи – членів ЄС, на територію України.

У 2015 році у рамках бюджетної програми «Розвиток автомобільних доріг української частини Карпатського єврорегіону» ремонтували ділянку дороги Н-09 Львів – Івано-Франківськ довжиною 120,5 км, на що було спрямовано більше 530 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук