Україна підписала угоду про співпрацю з Євроюстом, яка готувалася 10 років

В рамках робочого візиту президента Петра Порошенка до інституцій Європейського Союзу було підписано угоду про співробітництво між Україною та Європейською організацією з питань юстиції (Євроюст).

Документ скріпили підписами генеральний прокурор Юрій Луценко та президент Європейської організації з питань юстиції Мішель Конінкс, передає прес-служба президента України.

Укладення угоди є одним із критеріїв Плану дій щодо лібералізації Євросоюзом візового режиму і відповідає намірам України та ЄС розвивати відносини у сфері юстиції та внутрішніх справ.

Набрання чинності документом створить правову основу для використання Україною можливостей Євроюсту та передбачає реальне підвищення ефективності компетентних органів України та ЄС у розслідуванні і переслідуванні тяжких злочинів транснаціонального характеру, зокрема тероризму, незаконного обігу наркотиків, торгівлі людьми, корупції, кіберзлочинності, відмивання коштів, шахрайства та інших злочинів, вчинених за участю транскордонних злочинних організацій.

Співробітництво сторін здійснюватиметься шляхом створення спільних слідчих груп, оперативного обміну інформацією, координації дій з протидії транскордонній злочинності, сприяння збору доказів, проведення інших процесуальних дій та надання правової допомоги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук