Україна покращила свою позицію у світовому рейтингу розвитку е-урядування ООН

Вона посіла 62 місце серед 193 країн, покращивши свою позицію на 25 пунктів у порівнянні з 2014 роком

Україна покращила свою позицію у світовому рейтингу розвитку е-урядування ООН
фото UN
Україна посіла 62 місце серед 193 країн

Україна піднялась на 25 позицій у Світовому рейтингу розвитку е-урядування ООН. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначається, Організація Об’єднаних Націй (ООН) оприлюднила рейтинг E-Government Development Index-2016 (EGDI), згідно якого Україна посіла 62 місце серед 193 країн, покращивши свою позицію на 25 пунктів у порівнянні з 2014 роком.

На думку голови уряду - це, безперечно, важливе досягнення.

«Вважаю і завжди вважав е-технології найефективнішим інструментом забезпечення прозорості й ефективності влади у сучасних умовах, боротьби з корупцією, підвищення якості обслуговування та залучення громадян. Тому де б я не працював - в міськраді, парламенті, уряді - всюди активно займався їх впровадженням», - прокоментував таке рішення Гройсман.

Прем’єр-міністр також зазначив, що на сьогодні розвиток е-урядування вперше визначено одним з головних пріоритетів на національному рівні.

«Планом пріоритетних дій уряду визначено, що маємо зробити і чого досягнути у цьому році і далі у перспективі на найближчі три роки, зокрема за такими напрямами як розвиток відкритих даних, розвиток електронних закупівель, розвиток електронних послуг, розвиток електронної взаємодії, розвиток електронної ідентифікації тощо», - заявив глава уряду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук