Україна посіла третє місце в Європі за кількістю хворих на кір

Найбільше хворих серед країні Європи торік було в Румунії та Італії

Причини поширення хвороби в Європі — низький рівень вакцинації і брак вакцин

У 2017 році Україна опинилася в трійці лідерів серед європейських країн за кількістю випадків захворювання на кір. Перше і друге місця посіли Румунія й Італія відповідно. Про це пише Deutsche Welle.

Від кору 2017 року в Європі померло 35 осіб, а випадків нездужання побільшало вчетверо. Таку інформацію оприлюднило Європейське агентство з охорони здоров'я в понеділок, 19 лютого.

Усього торік було зареєстровано 21315 випадків кору порівняно з 5273 випадками позаторік. «Кожна нова людина, яка захворіла на кір у Європі, нагадує нам, що нещеплені діти і дорослі, незалежно від місця проживання, ставлять під загрозу людей, які не мають можливості отримати вакцинацію», – заявила директорка Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я Жужанна Якаб.

Найбільше випадків захворювання зафіксовано в Румунії – 5562, Італії – 5006 і Україні – 4767. За даними ВООЗ, у 15-ти з 53-х країн регіону торік зафіксували щонайменше 100 випадків захворювання на кір.

В організації наголошують, що основними причинами спалаху захворюваності є зниження загального рівня імунітету, а також низький рівень вакцинації і нестача вакцин.

Високий рівень захворюваності на кір 2017 року також був зафіксований у Греції, Німеччині, Сербії, Таджикистані, Франції, Росії, Бельгії, Великобританії, Болгарії, Іспанії тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук