Україна повинна звільняти окуповані території, а не надавати їм особливого статусу, - Турчинов

СуспільствоРоман Ганкевич, 6 листопада 20142670
Україна повинна звільняти окуповані території, а не надавати їм особливого статусу, - Турчинов
фото ТСН
Спікер парламенту Олександр Турчинов

Спікер парламенту минулого скликання Олександр Турчинов заявив, що вже підготував постанову щодо скасування законів про особливий статус Донбасу та амністію бойовиків, бо ці закони насправді і не працювали жодного дня.

Про це він заявив сьогодні, 6 листопада, повідомляє ТСН.

«Треба констатувати, що Російська Федерація і не збиралася працювати в напрямку мирного розв'язання трагедії, яку вони штучно створили на сході нашої країни», - заявив він.

На думку Турчинова, про це свідчать і проведені на Донбасі так звані вибори.

«Ті фейкові вибори, які росіяни провели на окупованій території, які ніколи не визнає цивілізований світ, які й виборами назвати неможливо – вони свідчать про те, що фактично здійснюється спроба заморозити цей конфлікт, зробити його перманентним», - вважає політик.

Керівник парламенту каже, що вже підготував постанову щодо скасування законів про особливий статус Донбасу та амністію бойовиків.

«Їх треба скасовувати. Треба скасовувати закон про особливий статус, тому що він передбачав вибори до місцевих рад у грудні. Зрозуміло, що жити за українським законодавством ті, хто окупував території, не збираються. Жодних передумов, після яких має наступити амністія, ні терористи, ні російські військові не збиралися виконувати, і я навіть не підписав цей закон і не відіслав його до Адміністрації президента. Тому вже вніс постанову щодо скасування голосування закону про амністію і скасування закону про особливий статус», - пояснив Турчинов.

На його думку, наразі залишається можливим тільки один варіант поведінки з бойовиками.

«Є лише один формат нашої діяльності: звільняти окуповані території», - наголосив політик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук