Україна представить НАТО нову концепцію реформування Збройних сил

Україна представить НАТО нову концепцію реформування Збройних сил

Україна представить нову концепцію реформування ЗСУ під час варшавського саміту НАТО. Про це у Варшаві на спільній з головою Бюро національної безпеки Польщі Павлом Солохом прес-конференції заявив секретар РНБО України Олександр Турчинов, пише «Укрінформ».

«Ми серйозно готуємося до зустрічі групи Україна-НАТО. Ми готуємося презентувати під час цих зустрічей нову концепцію реформування Збройних сил України», - повідомив він.

У контексті можливого засідання найближчим часом Ради НАТО-Росія в Брюсселі секретар РНБО України висловив сподівання, що країни Альянсу «дадуть чітку оцінку агресії РФ в Україні».

Секретар РНБО наголосив, що за два роки російської агресії в Україні не було жодного дня, коли б не було убитих або поранених українських солдат або офіцерів. Він констатував, що за останні дні ситуація загострилася: збільшилася кількість обстрілів і провокацій.

«Але коли РФ почала агресію в Криму та Донбасі, Україна була дуже слабкою. Зараз ми змогли відновити потенціал збройних сил і сьогодні готові давати гідну відсіч», - заявив він.

Секретар РНБО наголосив, що формат АТО дозволяє Україні з одного боку зупинити просування російських військ, а з іншого боку забезпечувати мирне життя України. Втім, він підкреслив, що в разі розгортання більш масштабної агресії Росії проти України, Київ не матиме альтернативи введенню воєнного стану.

Зазначимо, що Варшавський саміт НАТО буде проходити з 8 по 9 липня. Це перший саміт НАТО, який пройде в Польщі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук