Україна приєдналась до Європи в протидії фальсифікації ліків

Христина Нога, 1 листопада 20114200
Україна приєдналась до Європи в протидії фальсифікації ліків
фото ТСН

28 жовтня в Москві Україна підписала Конвенцію Ради Європи щодо фальсифікації лікарських засобів та аналогічних злочинів, що несуть загрозу суспільному здоров’ю (Конвенція Медікрім).

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Державної служби України з лікарських засобів.

Від імені України документ підписав голова Державної служби України з лікарських засобів Олексій Соловйов. До Конвенції також приєдналися Австрія, Ізраїль, Ісландія, Італія, Кіпр, Німеччина, Португалія, Росія, Фінляндія, Франція та Швейцарія. Документ вступить в дію після ратифікації п’ятьма країнами-підписантами.

Конвенція Медікрім є завершенням багаторічної роботи країн-членів Ради Європи зі створення міжнародного правового інструменту, спрямованого на протидію фальсифікації медичної продукції.

Підготовлена Радою Європи Конвенція Медікрім стала першою міжнародною угодою в галузі кримінального права, що зачіпає фальсифікацію медичної продукції і подібні злочини, які загрожують здоров'ю населення.

Нагадаємо, наша країна вже почала виконувати дану угоду – 8 вересня 2011 року Верховна Рада України ухвалила Закон, яким запроваджено кримінальну відповідальність за фальсифікацію ліків, і вже з 1 листопада цей закон вступає у дію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук