Україна розвиватиме відносини з НАТО

Володимир Балита, 25 липня 20128851
Україна розвиватиме відносини з НАТО
Дмитро Саламатін

Міністр оборони України Дмитро Саламатін запевнив керівництво НАТО у готовності української сторони надалі розвивати відносини з альянсом. Про це Д.Саламатін заявив під час зустрічі із заступником верховного головнокомандувача Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генералом Ричардом Ширреффом.

Зокрема, Д.Саламатін наголосив, що Збройні сили України готові рухатися вперед у співпраці з альянсом і відкриті для співробітництва з країнами НАТО у багатьох галузях.

"Для нас досвід альянсу є цінним надбанням. Чим краще ми його вивчимо, тим ефективніше діятимемо у складі багатонаціональних підрозділів у ході спільних місій та операцій", - зазначив Д.Саламатін.

Він додав, що сьогодні у Збройних силах України значно посилилася робота щодо приведення їх у відповідність до стандартів армій провідних країн світу.

У свою чергу Р.Ширрефф запевнив, що країни альянсу готові надати українському війську всіляку підтримку і допомогу на шляху реформування.

У ході зустрічі також сторони обговорили поточний стан і перспективи розвитку співробітництва Збройних сил України та Північноатлантичного альянсу, шляхи покращення співпраці та підвищення оперативних спроможностей Української армії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук