«Україна Соборна» закликає львів’ян підтримати «Свободу»

«Україна Соборна» закликає львів’ян підтримати «Свободу»
фото ZAXID.NET
Володимир Гірняк

Депутати Львівської міської ради від «України Соборної» закликають львів’ян прийти на парламентські вибори 28 жовтня і підтримати ВО «Свобода» або Об’єднану опозицію.

Депутат Юрій Кужелюк 2 жовтня на прес-конференції розповів: «За чинну владу голосувати важко. Це неможливо. За комуністів – самі розумієте… Багато політичних сил декларують себе як опозиція, вигідно бути опозицією. Але ми вважаємо, що є дві політичні сили, які зуміли між собою домовитися. Це об’єднана опозиція і «Свобода».

Його колега Володимир Гірняк наголосив: «Хвилює те, що люди розчаровані. Дуже багато людей кажуть, що на ці вибори не прийдуть. Ці вибори є дуже важливими. Якщо зараз не змінити владу глобально в країні, якщо «Свобода», об’єднана опозиція та їхні сателіти не матимуть посаду спікера (в наступному парламенту) чи хоча б 150 мандатів, то є варіант, що в Україні більше не буде виборів. Конституційна асамблея напрацьовує варіант виборів у парламенті».

Депутат зазначив, що об’єднана опозиція в будь-якому разі потрапить у наступний склад ВРУ.

«Свобода», ми переконані, пройде, але треба, щоб вони набрали не 5, а 7%, бо на Сході і в Центрі в них будуть голоси забирати, влада буде робити все, щоб їх не впустити парламент. На цих виборах ми проголосуємо за «Свободу», хоч в нас були з нею складнощі і є зауваження до їхніх дій. Вони роблять певні помилки, але тут така ситуація, що треба забути про особисті амбіції. Якщо комусь не подобається голосувати за «Свободу» з тих чи інших міркувань – закликаємо підтримати об’єднану опозицію», – сказав Гірняк.

Детальніше про вибори-2012 читайте у спецпроекті ZAXID.NET тут.

Як інформував ZAXID.NET, виборча кампанія цього року може стати найдорожчою в історії України.

Нагадаємо, на виборчих дільницях під час виборів до Верховної Ради 28 жовтня будуть задіяні відеокамери.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук