Україна спростила оформлення віз для громадян ще 10 країн

СвітЮлія Поліковська, 30 червня 20163170

З 29 червня 2016 року у посольствах України в Канаді, Катарі, Китаї, Лівані, Німеччині, Індії, Саудівській Аравії, Сенегалі, Сінгапурі та Фінляндії започатковано оформлення українських віз засобами інформаційно-телекомунікаційної системи «Віза». Про це повідомили у Департаменті консульської служби МЗС України.

Повідомляється, що тепер іноземці та особи без громадянства у згадуваних країнах мають можливість зареєструвати візове клопотання он-лайн, а призначення дати подачі документів в установі відбувається через сайт МЗС України.

«Таким чином, на сьогодні 20 дипломатичних установ України за кордоном здійснюють оформлення українських віз засобами згаданої системи», – сказано у повідомленні.

Зазначено також, що до кінця цього року планується запровадження такого порядку оформлення українських віз у всіх дипломатичних установах України за кордоном, який спрямований на створення прозорих та доступних умов оформлення віз, спрощення візових процедур загалом.

Нагадаємо, у посольствах України в Австралії, В’єтнамі, Ізраїлі, Малайзії, Молдові, Польщі, Росії, США, Франції та генконсульстві в Шанхаї такі нововведення запровадили з 1 червня цього року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук