Україна та Румунія домовилися про запуск потягу Чернівці-Сучава

З 2019 року почнуть курсувати дві пари поїздів

Заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань (ліворуч) і Державний секретар Мінтранспорту Румунії Марія Магдалена Грігоре (праворуч)

З 1 січня 2019 року між українським містом Чернівці та румунською Сучавою почнуть курсувати дві пари поїздів. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури за результатами засідання Робочої групи з питань транспорту та інфраструктури між Україною та Румунією.

Також повідомляється, що сторони дійшли спільного рішення щодо необхідності організації контрейлерних перевезень типу RO-LA територіями України та Румунії та домовилися про подальше сприяння їх розвитку.

Щодо автомобільних перевезень сторони дійшли згоди про збільшення загальної квоти дозволів на здійснення міжнародних автоперевезень на 2018-2019 роки. Найближчим часом українські перевізники додатково отримають 4500 транзитних та 1000 двосторонніх дозволів.

Нагадаємо, у березні голови Львівської і Чернівецької обласних рад Олександр Ганущин та Іван Мунтян і керівництво румунського повіту Сучава домовилися про початок практичної реалізації проекту з будівництва швидкісного транспортного коридору через Східні Карпати. Він з'єднає Балтійське море з Чорним.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук