Україна та Туреччина запровадять зону вільної торгівлі до кінця року

Угода про вільну торгівлю між Туреччиною і Україною буде підписана остаточно до кінця цього року. Про це заявив заступник міністра економіки Туреччини Фатіх Метін на засіданні Асоціації турецьких бізнесменів в Україні (TUİD) в Києві, повідомляє Anadolu.

У засіданні також взяли участь заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Титарчук і посол Туреччини Йонет Джан Тезель.

Угода про вільну торгівлю між Туреччиною і Україною перебуває на стадії розробки, але сторони вже домовилися щодо більшості пунктів документа, сказав Метін.

За його словами, переговори щодо угоди затягуються в зв’язку з великою різницею в собівартості товарів промислового виробництва в Україні і Туреччині.

Метін також повідомив, що за останні роки товарообіг між двома країнами скоротився в зв’язку з політичною кризою в Україні.

«Але у Туреччини та України є достатній потенціал для зростання товарообігу», – сказав Метін.

Нагадаємо, 20 травня Туреччина затвердила безвізові поїздки для українців з ID-картками. Угода між Києвом і Анкарою передбачає, що громадяни України й Туреччини можуть в’їжджати й перебувати протягом 90 днів на території країн без закордонних паспортів – із національними паспортами з вмонтованим чипом.

Як відомо, з 1 січня 2016 року в Україні почали видавати внутрішні паспорти нового зразка у вигляді пластикової ID-картки. Чинне законодавство не передбачає примусової заміни паперових внутрішніх паспортів громадян на пластикові ID-картки з електронним чипом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук