У львівських ЦНАПах почали оформляти пластикові ID-паспорти

Також можна оформити закордонний паспорт

У львівських ЦНАПах почали оформляти пластикові  ID-паспорти
У всіх львівських ЦНАПах відтепер можна оформити ID-картки громадянина України та закордонний паспорт

У Львові у четвер, 5 січня, у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) після спеціально проведених навчань почали надавати послугу з оформлення та видачі паспортів у формі ID-картки громадянина України, а також для виїзду за кордон. Про це повідомили у Центрі міського сервісу.

У кожному ЦНАПі облаштували по одному робочому місцю для надання цієї послуги. Проте після оцінки її затребуваності, за потреби кількість робочих міст для оформлення у формі ID-карток можуть збільшити.

«Поки що є одна робоча станція, можна приходити в Центр, отримувати інформацію, оплатити послугу, замовити, якщо потрібно, необхідні додаткові документи (оформлення довідки чи місця проживання тощо), також скористатись сервісом попереднього запису на прийом. Побачимо затребуваність цієї послуги, усі технічні моменти, і на цей рік плануємо закупівлю також додаткових робочих станцій для того, щоб у повній мірі задовольнити бажання відвідувачів у наданні даної послуги», – повідомила директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

«Усі документи оформляються одразу на місці, одразу відбувається фотографування. Обладнання сучасне, закуплене згідно вимог Міграційної служби України, є зв’язок з демографічним реєстром, тобто усі необхідні дані ми передбачили і належним чином облаштували, щоб послуга була належної якості. Запрошуємо львів’ян скористатися даною послугою», – додала вона.

Перелік документів і розмір оплати за дану послугу буде повідомлено згодом на сторінці Центру надання адміністративних послуг Львова за посиланням.

Нагадаємо, Кабінет міністрів ввів можливість оформлення карток посвідчення особи (ID-карток) для всіх громадян з 1 листопада 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук