Україна цьогоріч навряд чи домовиться з МВФ, – експерт

Володимир Балита, 28 травня 20135451
Україна цьогоріч навряд чи домовиться з МВФ, – експерт
фото ТСН
Standard & Poor’s

Досягнення згоди мiж Україною та Міжнародним валютним фондом (МВФ) у 2013 роцi малоймовірне. Про це вважає директор пiдроздiлу «Суверенні рейтинги» міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor’s Тревор Куллiнан.

«Малоймовірно, що МВФ прийде до якоїсь згоди з українським урядом у 2013 роцi», – сказав вiн пiд час конференції S&P у Києвi.

При цьому Куллiнан зазначив, що необхідність значних виплат за зовнішніми зобов'язаннями уряду України збережеться до 2017 року: питання відкритості зовнішнього ринку запозичень для української влади чинить тиск на суверенний рейтинг країни.

Стосовно курсових перспектив експерт зазначив, що фундаментальні підстави для девальваційного тиску на гривню залишаються, хоча поки що спостерігається зниження такого тиску. Рейтингове агентство наразі зберігає прогноз курсу на кінець поточного року на рiвнi 9 грн за долар, але ймовірність його досягнення зменшилася.

Як повідомляв ZAXID.NET, однією з ключових умов для отримання Україною фінансової допомоги МВФ є збільшення тарифів на газ для населення на 40%. У проекті Меморандуму про економічну і фінансову політику між Україною і МВФ, для відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом Україні необхідно, аби дефіцит державного бюджету не перевищив 2% у 2013 році і 1,9% - в 2014 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук