Україна вперше представила модернізований комплекс ППО «Квадрат-2Д»

СуспільствоОксана Руда, 5 вересня 201551331
2K12-2D KVADRAT-2D

Україна вперше продемонструвала модернізований комплекс ППО «Квадрат-2Д» під час 23-ї Міжнародної виставки оборонної промисловості MSPO 2015 у Польщі.

Цей комплекс, який модернізований підприємством «Укроборонсервіс», призначається насамперед для постачання на експорт в країни, де раніше були на озброєнні радянські комплекси ППО «Куб-М1». Також комплекс «Квадрат-2Д» зацікавив і українські збройні сили, які шукають способи швидкого і недорогого способу наростити можливості сил протиповітряної оборони, пише military-informant.com.

Зазначається, що ремонт застарілого радянського ЗРК до рівня «Квадрат-2Д» передбачає відновлення технічного ресурсу застарілої техніки, а також модернізацію різних елементів зенітного ракетного комплексу, зокрема капітальний ремонт і вдосконалення самохідної розвідки і наведення 1С91М1; капітальний ремонт і вдосконалення пускової установки 2П22М1; капітальний ремонт транспортно-зарядного автомобіля 2Т7; капітальний ремонт гусеничних автомобілів ГМ568 і ГМ578.

Під час створення ЗРК «Квадрат-2Д» розробники збільшили термін експлуатації технічних систем до 15 років, замінили застарілу апаратуру цифровою, підвищили рівень перешкодозахищеності та цілерозподілу і підвищили ремонтопридатність комплексу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук