Україна з 1 січня припинить оформлення віз іноземцям у міжнародних аеропортах

Натомість планується розширити функціонал і перелік підстав для видачі електронної візи.

СуспільствоЮрій Братюк, 21 грудня 20183650

З 1 січня 2019 року Україна припинить оформлення віз у міжнародних аеропортах і розширить функціонал електронної візи. Про це 21 грудня передає Lb.ua, з посиланням на держсекретаря міністерства закордонних справ України Андрій Зайця.

Чиновник розповів, що з 1 січня припиняється оформлення віз в міжнародних аеропортах і розширюється функціонал електронної візи Таке рішення Заєць пояснив, тим що за поточний рік в Борисполі, Жулянах і аеропорту Одеси було оформлено близько 35 тис. віз, проте в МЗС визнали, що це несучасна і неефективна методика.

Зазначається,що проблеми створюють технічні питання: частина іноземців погано володіють англійською, або не мають кредиток для оплати послуг. Натомість в аеропортах будуть оформлятися електронні візи. Їх функціонал буде розширено за рахунок збільшення кількості держав, громадяни яких зможуть її оформити.

Крім того, розширюється перелік підстав для її видачі. Якщо зараз підставою є тільки туристична або ділова поїздка, то з 1 січня до цього додаються також лікування, приватні поїздки для відвідування родичів. Додаються візи для журналістів. Отже, електронними візами ми перекриваємо практично все не імміграційні типи подорожей", - пояснив Заєць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук