Україна зацікавлена в участі в операції НАТО в Афганістані

Володимир Балита, 11 жовтня 20125570
Україна зацікавлена в участі в операції НАТО в Афганістані
фото mil.gov.ua
Засідання Північноатлантичної ради

Україна зацікавлена в участі в операції НАТО зі сприяння безпеці в Афганістані. Відповідну заяву міністр оборони Дмитро Саламатін зробив у Брюсселі (Бельгія) на засіданні міністрів оборони країн НАТО й інших країн-учасниць воєнної операції Афганістані. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

«Україна є послідовною й буде продовжувати участь в операції в Афганістані», - сказав Саламатін.

При цьому він висловив зацікавленість в участі України в місії в Афганістані після завершення воєнної операції НАТО, запланованої на 2014 рік.

Також Саламатін висловив вдячність литовським, польським, американським та афганським військовослужбовцям, пліч-о-пліч з якими виконують завдання українці.

Наразі Україна активно залучена до процесу планування нової місії під проводом НАТО у форматі “28+6”, що безумовно сприятиме виробленню оптимальних політичних і військових рішень на довгострокову перспективу.

Нагадаємо, Україна підтримує завершення воєнної операції в Афганістані, заплановане на 2014 рік.

У квітні міністр закордонних справ Костянтин Грищенко зазначив, що Україна послідовно підтримує впровадження Лісабонської стратегії НАТО, що передбачає спільне завершення воєнної операції в Афганістані в 2014 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук