Україні треба починати переговори про видачу Савченко, – адвокат

Надія Савченко

Адвокат полоненої української льотчиці та народного депутат Надії Савченко Марк Фейгін радить Україні починати переговори про передачу Савченко. Таку думку він висловив у Twitter.

«Мін'юст РФ озвучив умови (передачі Україні): визнання Україною (а мабуть і самою Савченко) вироку російського суду і гарантії відбування покарання. Для ясності. Визнання Україною вироку російського суду може закрити можливості для оскарження рішення щодо Савченко в Європейському суді з прав людини. Гарантії ж відбування Савченко покарання в Україні після передачі її туди – це обтяження країни зобов'язаннями зовнішнього характеру», – написав Фейгін.

Однак попри це адвокат уважає, що українській стороні слід погодитися, щоб «після одержання Савченко негайно відпустити і реготати голосно, показуючи в бік Кремля пальцем». 

На думку Фейгіна, заява Мін'юсту РФ свідчить про те, що захист повністю довів невинуватість Савченко, тому російська сторона непокоїться.

 «Не варто недооцінювати мене і моїх колег як юристів у зв'язку з кабальними умовами передачі Савченко в Україну. Я знаю, що робити», – додав він.

Нагадаємо, у Міністерстві юстиції РФ заявили, що питання видачі Україні полоненої української льотчиці та народного депутата Надії Савченко після винесення щодо неї вироку суду може обговорюватися за «обов'язкової умови визнання Україною рішення російської інстанції і гарантій покарання засудженої на батьківщині».

Слухання справи Савченко по суті сьогодні, 1 жовтня, триває третій день поспіль. Після цього планується перерва до вівторка, 6 жовтня.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук