Українська митниця і надалі не боротиметься з контрабандою?

Климентій Федевич
історик, дослідник

Інші блоги автора

Українська митниця і надалі не збирається боротися з контрабандою. Такий висновок можна зробити з вимог митниці до керівників по боротьбі з контрабандою. Навіть якщо вони раптом захочуть, вони все одно не зможуть

У лютому 2020 року на порталі вакансій «Нової державної служби» з'явилися вакансії керівників щодо боротьби з контрабандою. (Вакансия заступника директора департаменту – начальник управління оперативного реагування та аналітичної роботи Департаменту запобігання та протидії контрабанді та порушенням митних правил і начальника управління запобігання та протидії контрабанді та порушенням митних правил Дніпровської митниці Держмитслужби).

У переліку їхніх обов'язків зазначена взаємодія з іноземними митницями, участь в міжнародних операціях і т.д. У вимогах до них не вказано, що вони повинні володіти іноземними мовами (хоча б однією англійською) і мати досвід зовнішньоекономічної діяльності. Як такі «фахівці» аналізуватимуть оригінальні документи на вантажі, листування і законодавство англійською мовою, навчатимуть підлеглих боротьбі з міжнародною контрабандою та їх контролюватимуть? Відповідь очевидна – ніяк.

Відсутність вимог до професійних навичок означає, що керівники України з боротьби з контрабандою й надалі просто «коситимуть бабло від балди» з усіх експортерів і імпортерів без розбору. При цьому вони навіть не зрозуміють, як імпортери і експортери «оптимізують» поставки і платежі, скільки можна взяти і скільки «пропливає» повз них.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук